Ems Antrenmanı Nasıl Yapılır?
Letsfit

Ems Antrenmanı Nasıl Yapılır?

EMS (Electro Muscle Stimulation - Elektriksel kas uyarımı) antrenmanları uzman gözetiminde ve belirli bir programa göre yapılır. EMS antrenmanı yaparken giyilen özel giysi, beynimizin kaslara gönderdiği elektriksel sinyallere ek olarak düşük frekanslı ve yoğun elektriksel titreşimler gönderir.

Bu uyarılar egzersiz sırasında kasılan kaslarımızın ve bunlara bağlı olarak az çalışan, erişilmesi güç olan kaslarımızı bile harekete geçirerek çalışmasını sağlar.

Deneme Antrenman Randevunu Hemen Oluştur

EMS Antrenmanı Nedir?

EMS antrenmanları, yani Türkçesiyle elektriksel kas uyarımı antrenmanları günümüz insanlarının en önemli sorunu olan egzersiz yapmama sorununa çare oluyor. Bunun sonucu olarak da ortaya hareketsizlikten çıkabilecek pek çok hastalık ve risk engellenmiş oluyor.

EMS ile tam vücut egzersizlerinde, her kasılmada kas liflerinin %90'ından fazlası aynı anda harekete geçer. Genel ağırlık egzersizlerine oranla daha derindeki kaslar da uyarılır. Bu da, intra ve interselüler koordinasyonu arttırır. Bu sebepten, vücuda ve kas yapısına olan etkisi, genel ağırlık egzersizlerinden çok daha hızlıdır.

Kaslar çalışırken, bölgesel kan dokusu yoğun şekilde uyarılır. Artan kan akışıyla birlikte cilt yapısı olumlu yönde etkilenir, beden kuvveti artar ve selülitli bölgeler etkin bir şekilde tedavi edilebilir. Egzersizden sonra kendinizi rahat ve tazelenmiş hissedersiniz. EMS antrenmanları ile fiziksel performansınız da gelişir, daha esnek, daha sağlıklı hisseder ve daha az yorulursunuz. Genel ağırlık egzersizleriyle karşılaştırıldığında, EMS çok daha kısa bir sürede daha etkili bir egzersiz tecrübesi sunar. Hızlı bir şekilde kilo verme, yağ yakma ve sıkılaşmak için ideal çözümlerden biridir.

DETAYLI BİLGİ AL!
20

DAKİKA
LETSFIT
ANTRENMANI

3000

1500 - 3000
KALORİ
YAKAR

918000

KAS
KASILMASI
SAĞLAR

300

DAKİKA FITNESS
ANTRENMANINA
EŞDEĞERDİR

Neden Letsfit?

Neden Letsfit?

  • Randevu Sistemi ile Tüm Stüdyolarımızda Size Özel Hizmet.
  • Kişisel Antrenör Eşliğinde Kişiye Özel Antrenman.
  • Kişiye Özel Beslenme Programı ile Kilo Verme.
  • 20 Dakikalık EMS Antrenmanı ile 4 Saatlik Spor Etkisi.
  • Hijyen Standartlarının En Üst Düzeyde Olduğu Stüdyolar.
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası Onaylı Konsept.

Let's Fit Deneyimi

Benzersiz Deneyim

Keyifli, Enerjik, Sağlıklı, Güler yüzlü, Temiz, Eğlenceli, Sürekli, değişik, Daima Her zaman, sadece burada Seher hocam 1 numara!!! Sürekli takip halinde iletişimde kuvvetli, çok dikkatli, müdahaleleri yerinde, azimli. Yaşasın Seher Hocam.

Serbest Meslek
Melike SARIKAYA

İyi ki Letsfit'i bana tavsiye ettiler. İmkan buldukça gelmeye devam edeceğim. Sevgiler...
Not: Gittiğim spor salonlarında asla duşa giremem. Hijyen olmasından hep şüphe duyarım. Ama Letsfit'te gönül rahatlığı ile duş alabiliyorum. Çünkü çooookkk temiz.

Emekli
Nilüfer ÖZDEMİR

Keyifli-etkili ve değişik bir sistem, değişik bir deneyim. Kendi adıma istediğim hedef doğrultusunda karşılık alıyorum. Eğitmenim bilgili-güvenli ve güleryüzlü. Şu ana kadar herşey yolunda Emeği geçen herkese Teşekkürler.

Serbest Meslek
Onur AVCILAR

Fit Olmak için Ücretsiz Demo!
Antrenman Formunu Doldurun!

Ücretsiz Demo Alın!