LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT BODRUM

  • PAYLAŞ:

AQ8 Kablosuz EMS teknolojisi ile özgürce spor yapmanın keyfine varın! Yeni nesil spor teknolojisi ile hemen tanışın. Aşağıdaki formu doldururak Letsfit Bodrum şubemizde demo derslere katılabilirsiniz #AKIMASENDEKATIL

EMS teknolojisi ile haftada 1 veya 2 seans sadece 20 dakikalık antrenmanlarla ideal vücut ölçülerinize kavuşun. Letsfit stüdyolarında EMS üzerine uzman eğitmenler gözetiminde antrenmanınızı yaparsınız. Ayrıca beslenme uzmanımız, hedefleriniz doğrultusunda size özel beslenme programı hazırlar ve sizi yakından takip eder. LetsFit stüdyoları hijyen belgelerine sahiptir.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Bodrum

Sadi Irmak Cad. Gümbet Mh. No:30/A1 Bodrum/MUĞLA

0252 319 22 23

letsfitbodrum@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.