LETSFIT LARA, ANTALYA
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT LARA, ANTALYA

  • PAYLAŞ:

AQ8 EMS sisteminde, son teknoloji kullanılarak üretilmiş elektrotlar sayesinde akım vücuda direk olarak iletilmez. Bu da sporcuya son derece konforlu spor yapma imkanı sağlar. #AKIMASENDEKATIL

Ultraslim Li-ion pil sayesinde tek bir şarj ile 48 saat özgürce spor yapma imkanı sağlanır. Özel konnektör sayesinde kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam edersiniz. Haftada sadece 20 dakika ile özelediğiniz beden ölçülerine çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Lara, Antalya

Fener Mh. Falez Cd. Öndaş Apt. No:34/B Muratpaşa-Antalya-Türkiye

0555 046 06 07

letsfitlara@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.