LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT MALTEPE, İSTANBUL

  • PAYLAŞ:

AQ8 Kablosuz EMS sistemi  İspanya menşeilidir. LetsFit bu sistemin Türkiye ve Kıbrıs tek yetkili distribütörüdür. Kablosuz teknojisi sayesinde alandan bağımsız olursunuz. #AKIMASENDEKATIL

EMS antrenmanı ile çok kısa sürede yüksek performanslar elde edebilirsiniz. EMS sistemini, spor, tedavi ya da estetik amaçlı kullanabilirsiniz. Her biri için ayrı ayrı özelleştirilmiş programlar mevcuttur. Uzman personelimiz her zaman yanınızda bulunur ve gerekli takipleri yapar.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Maltepe, İstanbul

Maltepe-İstanbul-Türkiye

0850 888 50 50

info@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.