LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT MUĞLA

  • PAYLAŞ:

AQ8 EMS sistemi ile sınırları kaldırın! Tamamen kablosuz EMS antrenmanı yapmanın keyfini yaşayın; ister iç mekanda ister dış mekanda. 700 metreye kadar etkili kablosuz modüller. #AKIMASENDEKATIL

Haftada sadece 20 dakika ile formunuzu yakalayın. Uzman diyetisyenimizle sağlıklı beslenmeye başlayın. LetsFit stüdyolarında sadece spor yapmazsınız; kendinizi yenilersiniz. Sporunuzu EMS konusunda uzman eğitmenler gözetiminde yaparsınız.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Muğla

Orhaniye Mh. Hürriyet Sk. No:10 Menteşe/MUĞLA

0252 212 91 00

letsfitmugla@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.