Letsfit Bayilik Sistemi
 
FRANCHISING
Franchising

Sağlığa Giden
Kârlı Yatırım

EMS tutkusu ve sağlıklı yaşam hiç bu kadar karlı olmamıştı. Bugün Lets Fit franchise ailesine katılarak Avrupa'nın ve Türkiye'nin ISO 9001 ve hijyen belgeli tek kablosuz EMS spor salonuna sahip olarak sağlıklı bir yatırım yapın. Topluma sportif ve sağlıklı bireyler kazandırın...

BAYİLİK TALEBİNDE BULUNUN

LetsFit'i Tanıyalım

Lets Fit Spor Teknoloji Ltd.Şti., Türkiye ve KKTC'de açılan Lets Fit Corner, Gold ve Premium Exclusive EMS Personal Training Stüdyolarının Franchise kurucusudur. Bayilik veren firmalar kapsamında Lets Fit Ltd.Şti. kurulduğu günden itibaren bir çok ülkeyle ithalat ve ihracat anlamında çalışmalar yapmaktadır.

Siz de Letsfit bayilik sistemi sayesinde hızlı ve karlı iş fırsatı yakalayabilirsiniz. LetsFit stüdyoları distribütörü olduğu Letsfit PRO 10 Wireless Multiuser EMS System ile ISO 9001 kalite belgesine sahiptir. Deneyimli antrenörler ve diyetisyenler eşliğinde 20 dakikalık EMS antrenmanı programları ile üyelerine sağlıklı spor alışkanlığı kazandırır.

Bayilik şartları, EMS antrenman fiyat, EMS cihaz fiyat, EMS fiyat konularında detaylı bilgi için bizimle bağlantıya geçin.

Letsfit EMS Sistemi zinde bir vücuda sahip olma imkanı ve kaslara ekstra yükleme yapmadan kilo verme ve yağ yakma imkanı sağlar. Ayrıca, Letsfit PRO 10 EMS Sistemi, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, EMS antrenmanı stüdyodan dış mekana taşınır. Sporu açık havada devam ettirebilme imkanı sunar.

Spor esnasında istenilen kaslara özel güç uygulanabilme özelliği sayesinde, rahatsızlığı bulunan bel, boyun ve sırt kaslarının kuvvetlendirilerek mevcut ağrılardan kurtulmak da mümkündür. Uzman diyetisyenlerimizin hazırladığı diyet programı ile sağlıklı beslenmek de LetsFit programının bir parçası olarak sunulmaktadır.

EMS teknolojisinden henüz haberdar değilseniz, videomuzu izleyebilir ya da web sitemizi ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN

Lets Fit ailesinin Bir Parçası olmak ister misiniz ?

Yeni nesil EMS stüdyosuna sahip olmanın getirileri hakkında bilgi sahip olmak için lütfen formu doldurunuz.

Ems Teknolojisi

+15 Stüdyo

+ 10 farklı şehirde toplam 17 bayilik
+70 adet EMS Corner
Türkiyenin her yerinde bayilik imkanı

Memnun Müşteri

+ 8000 aktif üye
+ 50000 toplam üye

Doğru Pazar

+ 900 milyon Euroluk pazar
+ 2 milyon aktif spor salonunakayıtlı üye
Giderek artan pazar

Lets Fit Farkı

Kablosuz tek Ems Stüdyosu
Sınırsız Hareket Özgürlüğü
ISO 9001 hijyen belgeli tek EMS stüdyosu

Basında LetsFit

Beyaz TV Bloomberg Cumhuriyet Elele
Hürriyet Milliyet Sabah Show TV
Sözcü Outdoor Fitness Ülke TV Womens Health

LetsFit Franchise

Letsfit Ankara Yıldız Şubesi

LetsFit Ankara, Yıldız Şubesi

Bir genç girişimci olarak LetsFit ailesinin bir parçası olmaktan duyduğum hissi tarif etmekte zorlandığım zamanlar olmuyor değil. Özellikle yaptığımız işin sonunda üyelerimizden aldığımız geri dönüşlerde ki mutluluk ne kadar doğru bir yerde durduğumuzun en büyük kanıtı sanırım. LetsFit Yıldız Şubesi olarak Ne mutlu bizlere ki bu güzel ailenin birer ferdiyiz.
Cihan Terzi

LetsFit Çanakkale Şubesi

İşletme Sahibi ve beden eğitimi öğretmeni olarak, öncelikle katılımcıların 20 dakika gibi makul bir sürede, kilo kaybı, güçlenme, fizik tedavi ve sağlıklı yaşam adına böyle faydalı bir hizmet sağladığımız için çok mutluyum. Bu hizmeti, kurumsal yapısı, son teknoloji kablosuz EMS cihazı, periyodik eğitimleri ile Türkiye'nin en profesyonel çalışan EMS teknolojisi firması LetsFit ailesinin üyesi olarak sunmaktan gurur duyuyorum.
Erdem Karpuzoğlu
Letsfit Çanakkale

NEDEN LetsFit ?

Yeni Nesil Teknoloji

LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilmiştir ve kullanıcı dostudur.

Düşük Yatırım Maliyeti

LetsFit düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve Pazar payı son derece yüksek dinamik bir iş modelidir.

Kablosuz Kullanım

LetsFit stüdyolarında kullanılan sistemler kablosuz ve yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir, Wireless RF teknolojisini kullanan bu sistemler , kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlarlar.

Çoklu Kullanıcı Desteği

Letsfit PRO 10 Wireless Multiuser Ems Sistemi, aynı anda 10 kullanıcıya kadar bağlanma imkanı sağlar. Bu sayede yapılan grup dersleri ile daha fazla kişiye hizmet verilebilir.

Hijyen

LetsFit stüdyolarında kullanılan kıyafetler kişiye özeldir. Her üye kendi dolabını ve kendine ait olan banyoyu kullanır. Banyolarda kendine özel şampuan, duş jeli, deodorant gibi ürünleri üyelerin hizmetine sunulur. Banyolar ve spor ekipmanları her spor seansı sonrası temizlenerek hijyenik hale getirilir.

Sürekli Destek

LetFit Franchise modelinde kurulum ve büyüme aşamasında eğitim, materyal, reklam-pazarlama, İnsan Kaynakları gibi konularda sürekli desteklenerek güçlü bir markanın parçası olduğunuzu sürekli hissedersiniz.

Kalitemiz

ISO 9001
İspanya Menşei
Quality
CE Belgesi
SGS Sertifikası
SGS 9001

LetsFit Franchise Sistemi

LetsFit Franchise sisteminde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz. Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsınız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz. Sağlık sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip edebilir ve aynı zamanda uygularsınız. Lets Fit kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımınızda size yardımcı olur, tecrübesiyle sizi yönlendirir, imkanlarından faydalandırır. Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olmanın keyfini yaşarsınız.

Letsfit Franchise Fiyat
Letsfit EMS Sistemi

Karlılık, franchise destekleri ve yatırım getirileri bilgileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için uzmanlarımızdan görüş alabilir veya kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

HEMEN ARAFRANCHISE KATALOG

 

AY SONUNA KADAR ÖZEL TEKLİF

Hemen Bayilik Talebinde Bulunun ve %20 Hoşgeldin İndiriminden Yararlanın

BAYİLİK TALEBİNDE BULUNUN