LETSFIT YAŞAMKENT, ANKARA
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT YAŞAMKENT, ANKARA

  • PAYLAŞ:

EMS sistemi sayesinde kısa sürede formunuzu yakalamanız mümkün. Zayıflama, Selülit, Sırt ve Bel ağrısı tedavilerinde tercih edilen bir sistemdir. Haftada sadece 20 Dakika yeter! #AKIMASENDEKATIL

AQ8 EMS sistemi tamamen kablosuzdur, bu sayede özgürce spor yapmanın keyfini yaşarsınız. 8 kişiye kadar aynı anda spor yapabilme imkanı bulursunuz. LetsFit, Türkiye'nin tek Hijyen Belgesi sahibi Spor Merkezi bayilik sistemidir.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Yaşamkent, Ankara

Yaşamkent Mah. 3250. Cad. C Blok No:6/C Çankaya-Ankara-Türkiye

0539 484 82 18

info@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Beslenme ve diyet uzmanı eşliğinde spor yapın

Beslenme ve Diyet Uzmanı Eşliğinde Spor

Günümüzde, sağlıklı beslenmek dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri durumuna gelmiştir. Doğal olmayan ürünlerin tüketimindeki artış, hareketsizlik, hazır yiyeceklerin ve fast-food tarzı beslenme alışkanlıkların artması beraberinde sağlıksız beslenmeyi getirmiştir.

Zayıflamak veya formda kalmak için sadece spor yapmak yeterli olmaz. Rutin beslenme alışkanlıklarınızı da belirli bir düzene ve sisteme sokmanız gerekir. LetsFit Stüdyolarında sporunuzu beslenme uzmanının gözetiminde ve kontrolünde yaparsınız.

Vücut yapınız ve sağlık durumunuz gözönünde bulundurularak, hedef odaklı kişisel beslenme programınız hazırlanır ve uygulanır. Spor yapmak kadar, beslenme disiplininiz de hedefinize ulaşmak açısından önemlidir.

Sporu ister zayıflamak, ister sağlıklı olmak için yapın farketmez, dengeli beslenmek vücudumuz için önemlidir. Şu da unutulmamalıdır ki, kilo vermek veya zayıflamak tamamen beslenmenizi keseceğiniz anlamına gelmez.