IPhone Mail Kurulumu
 
DESTEK

IPhone Mail Kurulumu

  • 2019-03-15
  • 3951
  • DESTEK
  • PAYLAŞ:

IPhone cihaz üzerinde letsfit.com.tr uzantılı mail kurulumu (Örnekte IPhone 6 kullanılmıştır.). Fotoğrafları büyütmek için fotoğraflara tıklayın.

ÖNEMLİ:

1- Herhangi bir aşamada, "Sunucu güvensiz, gene de devam etmek istiyor musunuz?" ibaresi ile karşılaştığınızda "Sürdür" veya "Devam" seçeneklerine tıklayın.

2- Herhangi bir aşamada, "SSL olmadan da devam etmek ister misiniz" ibaresi ile karşılaştığınızda "Evet" seçeneğini tıklayın.

1. Telefonunuzun "Ayarlar" menüsüne gidin.
2. "Hesaplar ve Parolalar" menüsüne gidin.
3. "Hesap Ekle" menüsüne gidin.
4. "Diğer" butonunu tıklayın.
5. "Mail Hesabı Ekle" menüsüne tıklayın.
6. Tüm yerleri doldurun. Sağ üst köşedeki "Sonraki" butonuna tıklayın.
7. "IMAP" butonu seçili gelecektir, "POP" butonunu aktif hale getirin.
8. "POP"butonunu aktif hale getirin.
9. "Gelen Posta Sunucusu" kısmında. Sunucu Adı: mail.letsfit.com.tr, Kullanıcı Adı: Mail Adresiniz, Parola: Mail adresinizin şifresi
10. Aynı şekilde "Giden Posta Sunucusu" kısmında. Sunucu Adı: mail.letsfit.com.tr, Kullanıcı Adı: Mail Adresiniz, Parola: Mail adresinizin şifresi. Sonra sağ üst köşede "Kaydet" butonuna tıklayın.
11. Doğrulama işlemi tamamlandıktan sonra "Hesaplar ve Parolalar" kısmında yeni açtığını mail hesabını görebilrsiniz. Bu hesaba tıklayın ve detay sayfasına gidin.
12. "İleri Düzey" butonuna tıklayın.
13. "SSL Kullan" düğmesini kapatın.
14."SSL Kullan" düğmesi kapalı.
15. Sol üst köşede yeni mail hesabınıza (Ör: Letsfit Mavişehir) tıklayın gelen sayfada, sağ üst taraftaki "Bitti" butonuna tıklayın. Doğrulamadan sonra hesabınız aktif olacaktır.