LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT BOLU

  • PAYLAŞ:

Spor yapmak için yeteri kadar zaman ayıramadığınızı düşünüyorsanız, hemen EMS teknolojisi ile tanışın. Haftada sadece 20 dakikalık antrenmanlarla ideal vücut ölçülerinize hızlıca kavuşun.  #AKIMASENDEKATIL

Letsfit stüdyolarında AQ8 Kablosuz EMS teknolojisi kullanılır. Antrenmanlarınızı EMS konusunda uzman eğitmenler gözetiminde yaparsınız. Beslenme uzmanımız tarafından size özel beslenme programı hazırlanır. Letsfit stüdyoları hijyen belgelerine sahiptir. Demo derslere katılıp bu deneyimi yaşamak ister misiniz?

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Bolu

Karaçayır Mah. Şirin Sok. Yapılmış Plaza A Blok no:11/17 BOLU

0533 500 12 08

letsfitbolu@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.