LETSFIT ÇANAKKALE
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT ÇANAKKALE

  • PAYLAŞ:

LetsFit Stüdyoları hijyen sertifikasına sahip spor merkezleridir. Kişiye özel ekipmanlar ile gönlünüz rahat bir şekilde sporunuzu yaparsınız. Spora yeteri kadar zaman ayıramadığınızı düşünüyorsanız EMS sistemi sizin için iyi bir çözüm sunar. #AKIMASENDEKATIL

Haftada 1 veya 2 kez 20 dakikalık antrenman ile istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün olur. Özel bir giysi (Biosuit) ile yapılan EMS antrenmanı uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilir.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Çanakkale

Cevat paşa mahallesi gazi bulvarı 46/A no : 1 Çanakkale

0286 222 03 30

letsfitcanakkale@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.