Letsfit Kayseri EMS Antrenman Stüdyosu Açılmıştır
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT KAYSERİ

  • PAYLAŞ:

AQ8 EMS sistemi ile kablosuz, limitsiz özgürce spor yapmanın tadına varın! 700 metreye kadar aktif etki mesafesiyle ister salonda ister dışarda özgürce EMS antrenmanlarınızı yapın.. #AKIMASENDEKATIL

Letsfit Kayseri EMS antrenman stüdyomuz açılmıştır. Ücretsiz demo antrenmanlarımıza katılın akımı siz de hissedin. AQ8 EMS sistemi ile kablosuz, limitsiz spor yapmanın keyfini yaşayın. Haftada 20 dakikada formunuzu yakalayın.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Kayseri

Lifos Tower İş Merkezi, B Blok Kat 7  No 14, Hacı Saki Mah. Alpay Sok. Kocasinan/KAYSERİ

0546 553 03 42

letsfitkayseri@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.