LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT MAVİŞEHİR, İZMİR

Letsfit Stüdyolarında AQ8 Kablosuz EMS teknolojisi kullanılır. Bu sistem sayesinde EMS antrenmanlarınızı istediğiniz yerde ve zamanda özgürce yapabilirsiniz. #AKIMASENDEKATIL

Hijyen sertifikalı stüdyolarımız sayesinde gönlünüz rahat bir şekilde sporunuzu yaparsınız. Hedefleriniz doğrultusunda size özel antrenman programları hazırlanır ve uzman kişisel antrenörlerimiz size eşlik eder. Beslenme programlarınız uzman diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanır ve sıkı bir şekilde takip edilirsiniz.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Mavişehir, İzmir

Park Yaşam Ofisleri Yalı Mah. 6523 Sok. No:102/B Blok Mavişehir/Karşıyaka - İzmir-Türkiye

0232 502 35 55
letsfitmavisehir@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS Teknolojisinin Getirdikleri

EMS sisteminin sunduğu en önemle avantaj, geleneksel antrenmanlara göre çok daha kısa süreli çalışmalarla inanılmaz sonuçlar elde edebilmenizdir. EMS sistemi ile haftada 1 - 2 defa 20'şer dakikalık antrenman yapmanız yeterlidir.

Özellikle bel veya boyun rahatsızlıkları nedeniyle ağırlık kaldırma ile ilgili problem yaşayan kişiler için ideal çözümler sunar. EMS antrenmanlarında vücudunuzu zorlayacak ağırlıklar kullanmanıza gerek yoktur. Eklemelerinizde herhangi bir baskı oluşmaz.

EMS antrenmanları uzman gözetiminde ve kontrolünde yapılmalıdır. Letsfit stüdyolarında özellikle EMS sistemlerinde uzmanlaşmış kişisel antrenörler eşliğinde antrenmanınızı yaparsınız. Hedefleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan antrenman programları uygulanır.

Sağlıklı yaşam için spor kadar beslenmenin de önemli bir yeri vardır. Letsfit stüdyolarında beslenme programlarınız uzman diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanır ve sıkı bir şekilde takip edilirsiniz.

EMS teknolojisi ile antrenman yapmanın avantajları hakkında daha detaylı bilgi için Ems Teknolojisi ile Antrenman Yapmanın Faydaları yazımızı okuyabilirsiniz.