LETSFIT MUSTAFA KEMAL, ANKARA
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT MUSTAFA KEMAL, ANKARA

  • PAYLAŞ:

AQ8 EMS sistemi ile özgürce spor yapmanın keyfini yaşarsınız. 700 metre mesafeye kadar etki alanı ile iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da özgürce spor yaparsınız. #AKIMASENDEKATIL

AQ8 tamamen kablosuz EMS teknolojisidir. Tek bir şarj ile 48 saate kadar spor yapabilrisiniz. Kişiye özel antibakteriyel giysiler (Biosuit), hedef bölgeye göre yer derğiştirilebilen elektrotlar. Haftada sadece 20 Dakika ayırmanız yeterli.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Mustafa Kemal, Ankara

Mustafa Kemal Mh. 2158. Sk. No: 2/A Çankaya-Ankara-Türkiye

0312 219 51 61

letsfitmustafakemal@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.