LETSFIT YILDIZ, ANKARA
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT YILDIZ, ANKARA

  • PAYLAŞ:

20 Dakikalık bir EMS antrenmanı ile geleneksel olarak yapılan 4 saatlik fitness antrenmanına eşdeğer performans elde edersiniz.

Zararsız düşük ve orta frekanslı yoğun elektrik sinyalleri, özel bir giysi (Biosuit) vasıtasıyla vücuda iletilerek en derin kas gruplarının bile çalıştırılması mümkün kılınmaktadır. Kablosuz EMS sistemi olan AQ8 ile özgürce spor yaparsınız. Sadece 20 Dakika yeter! #AKIMASENDEKATIL

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Yıldız, Ankara

Konrad Adenauer Cd. No:56/A Çankaya-Ankara-Türkiye

0549 181 11 12

info@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems antrenmanı ile zayıflama

EMS Antrenmanı ile zayıflamak mümkün mü?

Dünya'da uzun yıllardır kullanılan, son yıllarda ülkemizde de popülerliği artan bir spor teknolojisi olan EMS sistemi, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın kolay alternatiflerini sunmaktadır.

EMS ile zayıflamak diğer yöntemlere göre çok daha acısız ve kolay olabilir. EMS sisteminde antrenman yaparken ekstra bir ağırlık kullanmadığınız için, vücudunuza herhangi bir yükleme yapılmaz. Bel ve sırt ağrıları çeken ve ağırlık kaldırması yasak olan kişiler için iyi bir alternatiftir.

EMS antrenmanları uzman bir eğitmen eşliğinde yapılmak zorundadır. LetsFit Stüdyolarında EMS sistemi konusunda eğitimli ve deneyimli hocalar eşliğinde zayıflama antrenmanlarına başlayabilirsiniz. EMS ile bölgesel zayıflama imkanınız da bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için Zayıflama ve EMS Antrenmanı yazısını okuyabilirsiniz.