LETSFIT BATIKENT, ANKARA
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT BATIKENT, ANKARA

  • PAYLAŞ:

20 Dakikalık bir EMS antrenmanı ile kısa sürede formunuzu yakalayın. Spor için yeteri kadar zaman bulamayanlar için ideal çözüm.

Ems sistemi ile ilgili detaylı bilgiye EMS Antrenmanı ve Yararları yazımızdan ulaşabilirsiniz. Kablosuz EMS antrenmanları ile özgürce spor yapmanın keyfini çıkarırsınız. Stüdyomuzu arayarak veya mesaj göndererek Ems antrenman fiyat ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece 20 Dakika yeter! #AKIMASENDEKATIL

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Batıkent, ANKARA

Yeni Batı Mah. Palandöken Cad. No:58 Batıkent Yenimahalle/ ANKARA

+90 533 565 17 78

letsfitbatikent@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems antrenmanı ile zayıflama

EMS Antrenmanı ile zayıflamak mümkün mü?

Dünya'da uzun yıllardır kullanılan, son yıllarda ülkemizde de popülerliği artan bir spor teknolojisi olan EMS sistemi, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın kolay alternatiflerini sunmaktadır.

EMS ile zayıflamak diğer yöntemlere göre çok daha acısız ve kolay olabilir. EMS sisteminde antrenman yaparken ekstra bir ağırlık kullanmadığınız için, vücudunuza herhangi bir yükleme yapılmaz. Bel ve sırt ağrıları çeken ve ağırlık kaldırması yasak olan kişiler için iyi bir alternatiftir.

EMS antrenmanları uzman bir eğitmen eşliğinde yapılmak zorundadır. LetsFit Stüdyolarında EMS sistemi konusunda eğitimli ve deneyimli hocalar eşliğinde zayıflama antrenmanlarına başlayabilirsiniz. EMS ile bölgesel zayıflama imkanınız da bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için Zayıflama ve EMS Antrenmanı yazısını okuyabilirsiniz.