LETSFIT BAHÇEŞEHİR, İSTANBUL
 
LETSFIT STÜDYOLAR
Letsfit EMS Stüdyoları

LETSFIT BAHÇEŞEHİR, İSTANBUL

  • PAYLAŞ:

EMS sistemi dünyada uzun yıllardır kullanılan, ülkemizde de son yıllarda popüler olmuş bir antrenman sistemidir. Çok kısa sürelerde çok iyi sonuçlar alınabilir. Özel giysi giyilerek uzman kontrolünde yapılır. #AKIMASENDEKATIL

EMS sistemi spor, sağlık ve estetik amaçlı kullanılabilir. LetsFit stüdyolarında programlar kişiye özel hedef odaklı hazırlanır. Beslenme programınız uzman diyetisyenler tarafından hazırlanır ve takip edilir.

HEMEN DENEBİLGİ AL

Letsfit Bahçeşehir, İstanbul

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Ardıç Caddesi Akasya 12 Villa 07 No:10 Bahçeşehir-İstanbul-Türkiye

0212 669 28 29

letsfitbahcesehir@letsfit.com.tr

HARİTADA GÖR

 
Ems nedir, faydaları nelerdir

EMS sistemi ve Faydaları

EMS antrenmanı ile geleneksel fitness çalışmalarının aksine hiç ağırlık kaldırmadan, vücuda ekstra yük bindirmeden antrenman yapmak mümkündür. Bu kısa sürede 4 saatlik bir fitness çalışmasına eşdeğer performans elde edilir.

Spor yapmaya zaman bulamıyorum bahanesine son! EMS, yani Elektriksel Kas Uyarımı sayesinde haftada sadece 20 dakika ile arzuladığınız bedene kavuşmanız mümkün.

EMS ile bölgesel çalışmanız mümkün; yer değiştirilebilir elektrotlar sayesinde istediğiniz bölgede yoğun bir çalışma yapabilirsiniz. Bu sayede, göbeğinizdeki yağlanmalardan veya selülitlerden size özel antrenmanlar ile çok kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için EMS antrenmanı ve Yararları yazımızı okuyabilrsiniz.